ZESPÓŁ

Jako Adwokaci z Opola, stanowimy zespół prawników legitymujących się wieloletnim doświadczeniem zawodowym. W szczególności specjalizujemy się w sprawach z zakresu spraw gospodarczych, prawa budowalnego jak i również procesów rozwodowych oraz od wielu lat reprezentujemy z powodzeniem oskarżonych jako obrońców w sprawach karnych, w szczególności zakresu przestępstw gospodarczych. 


Nasza Kancelaria Adwokacka świadczy usługi prawne na rzecz klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych w formie kompleksowej obsługi prawnej firm, w szczególności nasza kancelaria Świadczy kompleksowe usługi doradcze we wszystkich dziedzinach prawa związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej oraz stowarzyszeń jak i fundacji. 

Zespół kancelarii to doświadczeni adwokaci specjalizujący się przede wszystkim w sprawach z zakresu prawa karnego, prawa cywilnego, szeroko pojętego prawa rodzinnego oraz rozwodowego. Do jednej z domen prawników należą również sprawy dotyczące prawa nieruchomości oraz prawa budowalnego pomagając równo inwestorom jak i również firmą budowlanym oraz deweloperom. W zakresie natomiast spraw z zakresu prawa rodzinnego oferujemy szeroki zakres pomocy prawnej w sprawa o rozwód, alimenty, ograniczenie władzy rodzicielskiej jak i sprawach dotyczących podziału majątku wspólnego.  

Zachęcamy do kontaktu z kancelarią adwokacką z Opola.