ADWOKAT ROZWODOWY

ADWOKAT ROZWODOWY

Zapewnimy Państwu profesjonalne wsparcie doświadczonego prawnika rozwodowego. Posiadamy  Mam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw o rozwód i opieramy nasze metody na  na sprawdzonych i wypracowanych   sposobach, które przynoszą pożądane rezultaty. Oferujemy prowadzenie postepowań  o rozwód bez orzekania o winie stron jak i również rozwodu z orzeczeniem winy współmałżonka. Jako doświadczona kancelaria rozwodowa przygotowujemy również na życzenie klienta pozew o rozwód. Wspieramy również naszych kilentów na etapie przedsądowym oraz podczas prowadzonych mediacji już w toku postępowania rozwodowego.  PODZIAŁ MAJĄTKU PO ROZWODZIE

Kancelaria prawna  specjalizuje się   m.in.  w kwestii podziału majątku po rozwodzie.  Jako adwokat z Opola specjalizujący się w sprawach o podział majątku wspólnego zapewniamy kompleksowe wsparcie podczas postępowania o podział majątku wspólnego. Udzielamy pomocy prawnej oraz porad prawnych w zakresie postępowania podziałowego. W ramach pomocy sporządzamy wniosek o podział majątku oraz reprezentujemy kilentów na każdy etapie postępowania sądowego. W toku prowadzonych spraw dochodzimy zwrotu nakładów z majątku osobitego na majątek wspolny oraz innych roszczeń zwiażanych z majątkiem wspolnym. 

PRAWO RODZINNE

Jeśli potrzebujesz skutecznego adwokata rodzinnego, w naszej kancelarii adwokackiej z pewnością takiego znajdziesz. W ramach naszej specjalizacji zajmujemy się między innymi sprawami dotyczącymi uregulowania kontaktów, pozbawienia władzy rodzicielskiej, spraw o uzyskanie oraz podwyższenie alimentów oraz wszelkich spraw rodzinnych dotyczących małoletnich dzieci, gdzie niezbędna jest ingerencja sądu rodzinnego.